Військовий Джип на радіокеруванні Хаммер Коричневий

- Немає в наявності
- Код: 30671
863 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масштабовна модель джипа представлена в камуфляжному забарвленні. Машинка стане справжнім відкриттям для хлопчика. Її дизайн і схожість із реально наявним позашляховиком відразу приверне його увагу, а функціональні характеристики тішитимуть його день у день.
Особливості:
- Камуфляжне забарвлення
- Машинка з повним керуванням: вперед/назад, вправо/ліворуч
- Великі протекторні колеса
- Бампер
- Світлові ефекти
Комплектація:
- Джип
- Пульт керування
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Довжина джипа: 25 см
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт 1,5V типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення джипа: Акумуляторна батарея 4,8V (входить до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 33,5 х 14,5 х 14,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
- Ціна: 863 ₴



