Ігровий музичний центр Стійка Активний малюк

- Немає в наявності
- Код: 30660
1 196 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Активний ігровий центр у формі дуги з ігровою панеллю. На ігровій панелі розташовано безліч цікавих елементів – кнопки зі звуковими та світловими ефектами, а також зручна дуга-трималка. Багатофункціональну іграшку можна використовувати як розвиваючу дугу для немовлят і як активну музичну іграшку. Кільця на ігровій панелі можна використовувати як ручки та як прорізувачі.
Особливості:
- 2 режими гри
- Вивчення кольорів
- Вивчення літер
- Світлові ефекти
- Мелодії
- Звукові ефекти
Комплектація:
- Дуга
- Музична панель
- Дзеркало
- Прорізувачі для зубів
- Прозорі кульки
- Брязкальця
Характеристики:
- Вік: від 18-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 58 х 38 х 10,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий тренажер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Ширина упакування | 105 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 196 ₴


