Інтерактивна тварина Робот Слон на радіокеруванні Cute Friends

- Немає в наявності
- Код: 30661
699 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Слоник на радіокеруванні зі світловими та звуковими ефектами. Робот ходить вперед, назад, вліво, вправо. Іграшка обов'язково сподобається дитині та принесе масу позитивних емоцій. Працює від батарейок.
Комплектація:
- Робот слоник
- Пульт керування
- USB-кабель
- Миска
- Кісточки
Функції:
- Ходить вперед, назад, вліво, вправо
- Сенсорне керування
- Виляє хвостом
- Рухає головою
- Обходить предмети
- Виконує трюки
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення іграшки: Батарейки 3 шт типу ААА (до комплекту не входять)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу ААА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 22 х 15 х 19,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 28 х 13 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Тварини |
| Радіус дії | 5 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 195 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 699 ₴



