Ігровий набір ляльок у весільному вбранні з єдинорогом

- Немає в наявності
- Код: 30659
860 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір ляльок представляє пару в весільному вбранні.
Ляльки парочки — це чудовий подарунок для будь-якої дівчинки, адже з ними можна розігрувати десятки рольових сюжетів у сім'ю.
Ляльки в наборі 29 см висотою. Лялька дівчина в розкішному білому платті в підлогу з пишною фатою, прекрасним кольє та діадемою, а лялька чоловік у біло-блакитному костюмі та в короні. Також у наборі крилатий єдиноріг із золотистою гривою, яку можна заплітати та розчісувати спеціальним гребінцем.
Комплектація:
- 2 ляльки
- Єдиноріг
- Гребінець
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота ляльок: 29 см
- Упаковка: Картонна Коробка
- Габарити упаковки: 50 х 11 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 29 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 860 ₴


