Дитячий Гараж Паркінг для машинок 4-рівневий із механічним ліфтом і машинками

- Немає в наявності
- Код: 30658
1 181 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотирирівневий паркінг. На верхні поверхи паркінгу можна дістатися 2 способами: за крутим серпантином або на механічному ліфті. На нижньому рівні — заправка й автомийка.
Комплектація:
- Деталі паркінгу
- 5 машинок
- Дорожні знаки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Довжина машинки: 6,5 см
- Розмір паркінгу: 50 х 42 х 22 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 37 х 11 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 500 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 220 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 420 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Висота упаковки | 370 мм |
- Ціна: 1 181 ₴


