Ігровий набір Намет Продуктова крамниця з аксесуарами

- Немає в наявності
- Код: 30650
1 097 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий розвивальний намет для дітей Продуктова крамниця — це чудовий подарунок для дитини. Намет можна поставити як удома, так і на вулиці. Намет виготовлений з легких і яскравих матеріалів, але має порівняно жорсткий каркас, що дає змогу утримувати форму намету та сам намет на встановленому місці.
Легко складається й розбирається, а також легко згортається й транспортується.
Для повноцінної гри в комплекті іграшкова таця та продукти. Всього в наборі 15 предметів.
Комплектація:
- таця — 1 шт.
- склянка коли (імітація) — 1 шт.
- склянка попкорну (імітація) — 1 шт.
- пакетик картоплі фрі (імітація) — 1 шт.
- монетки — 2 шт.
- пончики — 4 шт.
- морозиво (імітація) — 3 шт.
- коробочки-підставки під солодощі — 2 шт.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал намету: текстиль, пластик
- Розмір у розібраному вигляді: 56,5 х 36,5 х 104 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 36 х 9,5 х 24,0 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 365 мм |
| Довжина | 565 мм |
| Висота | 1040 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 097 ₴



