Дитячий Гараж Паркінг Пожежна машина з набором машинок Вид 2

- Немає в наявності
- Код: 30647
1 223 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір «Пожежна техніка». Такий ігровий набір стане прекрасним подарунком для хлопчика. Іграшка обладнана звуковими та світловими ефектами.
Яскравий трейлер потішить малюка, а безліч транспортних засобів та аксесуарів допоможуть придумати цікаві ігрові сюжети. Такі іграшки розвивають увагу, спритність і дрібну моторику.
Особливості:
- Велика пожежна машина трансформується в паркінг для маленьких машинок
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Комплектація:
- Машина-паркінг
- 3 маленькі машини
- Вертоліт
- Аксесуари
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу LR44 (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 42 х 15 х 20,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 58 х 16,5 х 22 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 420 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 150 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 205 мм |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 165 мм |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 1 223 ₴






