Пупс Реборн функціональний з аксесуарами Дівчинка Yale Baby 40 см Рожевий

-20%
- Готово до відправки
- Код: 30646
1 455 ₴
1 161 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Про такого пупса мріє кожна маленька дівчинка, адже доглядати та гратися з ним так цікаво! До комплекту входить пляшечка, памперс і горщик. А сам пупс вміє сміятися, плакати, пити та ходити в туалет.
Така іграшка надихне дівчинку на придумування нових цікавих ігрових сюжетів! У процесі гри розвивається дрібна моторика, уява та навички спілкування дитини. Іграшки зроблені з безпечних матеріалів.
Комплектація:
- Пустушка
- Пляшечка
- Памперс
- Горщик
- Кубик
Функції:
- Плаче
- Прицмокує
- Сопить
- Колискова мелодія
- П'є
- Писає
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Зріст пупса: 40 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 26,5 х 15,5 х 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 40 см |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 265 мм |
| Ширина упакування | 155 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 161 ₴


