Дитячий Намет Будиночок 60 х 100 х 110 см

- Немає в наявності
- Код: 30645
1 112 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий, яскравий намет у формі будиночка для маленьких діток стане улюбленим місцем для гри. У просторий намет можуть вільно поміститися кілька дівчаток. Дитячої фантазії для ігор не буває обмежень. Можна встановлювати як у приміщенні, так і на вулиці. Дитячий намет з одним входом і шторкою. Легко складається й розбирається, а також легко згортається й транспортується.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Габарити намету: 60 х 100 х 110 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити коробки: 58 х 6 х 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 110 мм |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 112 ₴




