Дитяче іграшкове Трюмо у валізці з вихованцем 21 предмет

- Немає в наявності
- Код: 30644
1 235 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний рюкзачок-валіза, який вміщує в себе все необхідне перукарське приладдя. Іграшка розвиває фантазію й уяву дитини, стимулює дрібну моторику рук, логічне мислення та розширює можливості сюжетно-рольових ігор.
Комплектація:
- Собака
- Фен
- Машинка для стриження
- Гребінець
- Ножиці
- Дзеркало
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість елементів: 21 шт.
- Упаковка: Рюкзак
- Розмір рюкзака: 26,5 х 15 х 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Юний ветеринар |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | Кейс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Висота | 280 мм |
- Ціна: 1 235 ₴


