Інтерактивна Лялька Лікар з аксесуарами та валізою 36 см Doctor Dolls

- Немає в наявності
- Код: 30641
1 199 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чарівна лялечка в гарному вбранні стане найкращою подружкою для кожної дівчинки. Лялька вміє говорити та співати, а також у неї гарне довге волосся, яке можна заплітати в різні зачіски. До набору із лялькою входить усе, що необхідно для гри в лікаря, це — стетоскоп зі світловими та звуковими ефектами, шприц, окуляри, градусник і навіть валіза на колесах, у якій помістяться всі інструменти.
Ігри в ляльки допоможуть розвинути уяву, дрібну моторику та фантазію в малятка. Виготовлена іграшка з безпечних матеріалів.
Озвучено англійською мовою.
Комплектація:
- Валіза на колесах
- Стетоскоп
- Шприц
- Градусник
- Окуляри
- Ножиці
- Баночки
- Пилюли
Функції:
- Говорить фразами
- Співає
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: Від 5-ти років
- Елементи живлення ляльки: Батарейки 3 шт. типу LR44 (входять до комплекту)
- Елементи живлення стетоскопа: Батарейки 3 шт. типу LR1130 (входять до комплекту)
- Висота ляльки: 36 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 53 х,5 х 40 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 36 см |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | AG13(LR44) |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Ширина упакування | 95 мм |
| Висота упаковки | 400 мм |
- Ціна: 1 199 ₴


