Дитячий Гараж Паркінг Поліцейська станція в машинці

- Немає в наявності
- Код: 30633
1 261 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такий ігровий набір стане прекрасним подарунком для хлопчика. Іграшка обладнана звуковими та світловими ефектами. Поліцейська машинка трансформується в 3-рівневу поліцейську станцію зі спусками та з'їздами. Яскравий набір потішить малюка, а безліч транспортних засобів і аксесуарів допоможуть придумати цікаві ігрові сюжети. Такі іграшки розвивають увагу, спритність і дрібну моторику.
Особливості:
- Велика поліцейська машина трансформується в паркінг для маленьких машинок
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Комплектація:
- Машина-паркінг
- 2 маленькі машини
- Дорожні знаки
- Запускалки
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. (входять до комплекту)
- Розмір іграшки в зібраному вигляді: 25 х 14 х 15,5 см
- Розмір у розібраному вигляді: 50 х 47 х 24 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36,5 х 19 х 21,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 500 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 470 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 240 мм |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Довжина упаковки | 365 мм |
| Висота упаковки | 215 мм |
- Ціна: 1 261 ₴


