Іграшковий Трейлер Трек із мертвою петлею та паркінгом

- Немає в наявності
- Код: 30631
991 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вантажна машина відривається й перетворюється на швидкісний трек із мертвою петлею. Його нижня частина теж відривається й перетворюється на гараж. 3 кнопки у верхній частині кабіни для активації підсвітки.
Функції:
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Комплектація:
- Тpaca-паркінг
- 5 машинок
- наклейки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять в комплект)
- Розмір іграшки: 45 х 34 х 10 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 52 х 21 х 16,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 450 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 100 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 340 мм |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 165 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 991 ₴

