Музичний килимок для танців Піаніно

- Немає в наявності
- Код: 30630
1 265 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий танцювальний килимок – це цікава іграшка для дітей. Завдяки йому дитина розвиває слухове сприйняття музики, координацію рухів і просто весело проводить час. Ігровий килимок познайомить вашу дитину зі звуками різних інструментів. На килимку у вигляді піаніно намальовані музичні інструменти, коли дитина наступає на них ніжкою, відтворюється мелодія даного інструменту. Килимок має 10 клавіш, 8 музичних інструментів, можливість запису, регулятор гучності, демо-режим. Килимок легко згортається і розгортається, при зберіганні не займає багато місця.
Характеристики:
- Вік: від 3-х років
- Елементи живлення: Батарейки типу АА (не входять в комплект)
- Розміри в розгорнутому вигляді: 60 х 148 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити коробки: 51,5 х 5,5 х 34,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звуковий плакат |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 148 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 515 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 345 мм |
- Ціна: 1 265 ₴

