Інтерактивний Пупс з аксесуарами Yala Baby 40 см Вид 2

- Немає в наявності
- Код: 30628
1 221 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий пупс у стильному костюмчику обов'язково сподобається дівчинці. Він вміє пити з пляшечки та ходити на горщик. До комплекту з пупсом входить усе необхідне для гри: пляшечка, пипка, памперс і горщик. На ногах у пупса стильні кросівки, які під час імітації ходьби світитимуться різнобарвними вогниками.
Ігри з пупсиком сприяють розвитку відчуття відповідальності, навичок спілкування та уяви в дитини. Іграшка зроблена з безпечних матеріалів.
Комплектація:
- Пустушка
- Пляшечка
- Памперс
- Горщик
- Взуття
Функції:
- П'є
- Писає
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота пупса: 40 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 27 × 15,5 × 38,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 40 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 155 мм |
| Висота упаковки | 385 мм |
- Ціна: 1 221 ₴
