Розвиваюча іграшка Музичний Ігровий Столик Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 30623
1 271 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий музичний центр — це функціональна іграшка, яка сприяє розвитку дитини. Звуки музики, яскраві кольори та рухомі елементи захоплять малюка. Ігрова панель обладнана мікрофоном, молоточком, брязкальцем-тріскачкою у формі жирафа. Можна використовувати як столик на ніжках, а також як окрему ігрову панель. Іграшка призначена для малюків від 3 місяців. Музичний центр працює від батарейок.
Комплектація:
- Брязкальце-тріскачка
- Мікрофон
- Молоточок-пискавка
Особливості:
- Регулювання гучності
- Дитячі пісні
- Веселі мелодії
- Нотні клавіші
- Вивчення голосів тварин
- Вивчення транспорту
- Відтворення голосу
- Обертові шестерні
- Відчиняються двері та вистрибує пташка
- Барабан
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 3 місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір столика: 27 х 32 х 24 см
- Упаковка: коробка
- Габарити упаковки: 45 х 10 х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 240 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 1 271 ₴



