Пупс Little Baby з аксесуарами 30 см

-16%
- Готово до відправки
- Код: 30621
1 447 ₴
1 221 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігри в "дочки-матері" одна з улюблених ігор для маленьких дівчаток, тому такий подарунок обов'язково припаде вашій дитині до душі!
Милий і красивий пупс дуже любить, щоб про нього піклувалися. А щоб його було зручніше брати із собою на прогулянку в прохолодну погоду, у наборі йде м'який матрацик і пустушка.
Ігри з такими ляльками розвивають уяву, дрібну моторику та почуття відповідальності. Виготовлена з безпечних матеріалів.
Комплектація:
- Пустушка
- Матрацик
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота ляльки: 30 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 38,5 х 20,5 х 10,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 30 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Ширина упакування | 105 мм |
| Висота упаковки | 385 мм |
- Ціна: 1 221 ₴


