Машинка Спецтехніка Екскаватор на радіокеруванні City Construct

- Немає в наявності
- Код: 30619
1 151 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістично виготовлений екскаватор керується за допомогою пульта дистанційного керування. Виготовлена іграшка з міцного пластику з металевим ковшем.
Екскаватор — це прекрасний подарунок для юного будівельника. Він вміє їхати в різні боки, підіймати й опускати ківш. Всі рухи машини супроводжуються реалістичними звуками та яскравою підсвіткою. Граючи з машинкою, дитина розвиває фантазію, спритність і координацію рухів.
Комплектація:
- машинка
- пульт керування;
- акумулятор;
- USB-кабель.
Функції:
- їде вперед, назад, вліво, вправо;
- кузов обертається на 360 градусів;
- ківш підіймається/опускається;
- звукові ефекти;
- світлові ефекти.
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Масштаб: 1:24
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Габарити іграшки: 29 х 12 х 18 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 44,6 х 13,6 х 21,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 7 |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 1 151 ₴

