Розвиваюча іграшка Музичний ігровий центр Мультибокс 7 в 1 Ibi-irn Англійське озвучування

- Немає в наявності
- Код: 30618
1 282 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний ігровий куб із 7 ігровими панелями. Кожна сторона містить цікаві та корисні для розвитку малюка функції: музичний барабан, піаніно, пальчиковий лабіринт і магнітна гра «злови черв'ячка». Суть гри з черв'ячками проста, за допомогою сови з магнітом на дзьобі потрібно зловити всіх різнобарвних черв'ячків. Іграшка допомагає розвинути в дитини дрібну моторику, координацію рухів, уяву, а також знайомить із кольорами.
Озвучено англійською мовою
Комплектація:
- Сова-неваляшка з магнітом на дзьобі
- Черв'ячки на магніті
Функції:
- Нотні клавіші
- Дитячі пісні
- Веселі мелодії
- Гра «піймай клавішу, що світиться»
- Голоси тварин
- Пальчиковий лабіринт із двома вигнутими дротами та намистинами різних форм і кольорів
- Циферблат із рухомими стрілками — тріскачка
- Імітація водіння (рухома машина)
- Лічильники
- Магнітна риболовля з черв'ячками
- Шестерні, що обертаються</li>
- Сортер із геометричними фігурами різних форм і кольорів
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 12-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 23 х 23 х 21 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 25 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультибокс |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 210 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 1 282 ₴





