Розвиваюча іграшка Ігровий центр 5 в 1 Дерево Ibi-Irn

- Немає в наявності
- Код: 30616
1 161 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча настільна гра "Дерево 5-в 1".
Потрібно звільнити дерево від черв'ячків. Але для початку потрібно помістити їх всередину колоди. Потім совеня своїм намагніченим дзьобом дістає смішних шкідників і годує пташеня.
По спуску можна опустити дві веселі кульки, які охоче зловить бельченя. А ведметик закидає їх вгору.
Прокотити ведмедика вгору-вниз, опускаючи-підіймаючи квіточку.
А по треку швидко пронесеться машинка. Зверху дерева лабіринт, яким можна протягувати вагончики.
Розвиваюча іграшка Дерево 5-в 1 розвиває логіку, моторику рук, колірне сприйняття.
Ігри, які ви знайдете в цій іграшці:
- нагодуй пташеня
- трек
- спуск
- лабіринт
- фігурки
Комплектація:
- розвиваюче дерево
- сова
- машинка
- 2 м'ячики
Характеристики:
- Вік: від 12-ти місяців
- Розмір іграшки: 23 х 9,4 х 33 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 31,5 х 12,5 х 32 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультибокс |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Висота | 330 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 125 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 1 161 ₴




