Ігровий набір лялька у вечірній сукні з єдинорогом, що світиться

- Немає в наявності
- Код: 30615
1 162 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір являє собою ляльку принцесу у вечірньому вбранні та єдинорога.
Такий набір — це чудовий подарунок для будь-якої дівчинки, адже з ними можна розігрувати десятки рольових сюжетів.
Лялька 29 см заввишки. Також у наборі єдиноріг із довгою райдужною гривою, яку можна заплітати та розчісувати спеціальним гребінцем. Головною родзинкою набору є те, що єдиноріг сяє в темряві.
Особливості:
- Яскраве вбрання ляльки з аксесуарами
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
Комплектація:
- 1 лялька
- Єдиноріг
- Гребінець
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота ляльок: 29 см
- Пакування: Картонна Коробка
- Габарити упаковки: 53,5 х 8,5 х 32,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 29 см |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 535 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 325 мм |
- Ціна: 1 162 ₴


