Пупс Реборн функціональний з аксесуарами Yale Baby 35 см Вид 1

- Немає в наявності
- Код: 30614
1 241 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Про такого пупса мріє кожна маленька дівчинка, адже доглядати та гратися з ним так цікаво! До комплекту входить пляшечка, памперс і горщик. А сам пупс вміє сміятися, плакати, пити та ходити в туалет.
Така іграшка надихне дівчинку на придумування нових цікавих ігрових сюжетів! У процесі гри розвивається дрібна моторика, уява та навички спілкування дитини. Іграшки зроблені з безпечних матеріалів.
Комплектація:
- Пустушка
- Пляшечка
- Тарілочка, ложечка
- Памперс
- Горщик
Функції:
- Плаче
- Прицмокує
- Сопить
- Колискова мелодія
- П'є
- Писає
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Зріст пупса: 35 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 14 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 35 см |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 1 241 ₴


