Дитячий гоночний трек із машинкою Magical Fast Line довжина 300 см

- Немає в наявності
- Код: 30607
1 303 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автотрек Magical Fast Line — це новинка на ринку автотреків, у якому машина може рухатися й перевертатися на 360 градусів під час руху.
Особливості:
- Довжина полотна 300 см
- Можливість зібрати 3 різних треки
- Машинка заряджається від USB-пристрою
- Яскраве світлодіодне підсвічування машини
Комплектація:
- Деталі для збирання автотреку
- Машинка
- Зарядний пристрій
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Довжина траси: 300 см
- Розміри треку в зібраному вигляді: 110 х 36 х 14 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 62 х 8,5 х 38 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 3 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 1100 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 360 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 140 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 303 ₴


