Пупс функціональний з аксесуарами Yale Baby 42 см Вид 8

- Немає в наявності
- Код: 30597
1 310 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігри в "дочки-матері" одна з улюблених ігор для маленьких дівчаток, тому такий подарунок обов'язково припаде вашій дитині до душі! До набору входить пупс у милому костюмчику і все для того, щоб дівчинка змогла піклуватися про нього — це пустушка, пляшечка, памперс і горщик.
Такий набір надихне дівчинку на придумування нових цікавих ігрових сюжетів! У процесі такої гри розвивається дрібна моторика, уява та навички спілкування дитини.
У пупса добре обертаються руки, ноги, голова. Іграшки зроблені з безпечних матеріалів.
Комплектація:
- Пустушка
- Пляшечка
- Тарілка, ложка
- Памперс
- Горщик
Функції:
- П'є
- Писає
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Зріст пупса: 42 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 18 х 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 42 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 310 ₴


