Музична іграшка Багатофункціональний Автобус Ксилофон Сортер

- Немає в наявності
- Код: 30599
1 310 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна іграшка для малюків від 6 місяців. Іграшка включає музичний ксилофон, сортер з різними геометричними фігурами, шестерні, що обертаються, рухливі фігурки і кнопку-пищалку. У колесах автобуса знаходяться брязкальце, яке під час руху смішно прокочується. Автобус можна використовувати як каталку, тягнувши за собою за мотузку.
Іграшка спрямована на тренування різних груп розвитку малюка. Каталка сприяє покращенню координації, ксилофон розвиватиме слухове сприйняття та допоможе вивчити кольори. Сортер спрямований на розвиток логічного мислення та дрібної моторики.
Особливості:
- Ксилофон
- Сортер з різними геометричними фігурами
- Шестерні, що обертаються.
- Рухливі фігурки
- Пискавка
- Рухомі колеса
- Можна використовувати як Каталку
Характеристики:
- Вік: від 6 місяців
- Розмір іграшки: 25,5 х 17х 21,5 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 19 х 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультибокс |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 215 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 1 310 ₴



