Музичний мобіль із проєктором Карусель на ліжечко Жовто-блакитний

- Немає в наявності
- Код: 30595
1 181 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карусель перенесе Вашого малюка в приголомшливу атмосферу справжньої казки. Адже з вбудованого проєктора на стіні або на стелі з'являться чарівна підсвітка мерехтливих зірок і всіляких візерунків. Також казкову феєрію продовжить заспокійлива колискова мелодія, яка занурить Вашу дитину в солодкий, безтурботний сон.
Особливості:
- 3 режими роботи музичного мобіля
- 4 іграшки-брязкальця зі свистком
- Чарівна підсвітка проєктора
- Заколисувальна мелодія
- Автоматичне обертання каруселі на 360°
Режими роботи мобіля:
- Підсвітка проєктора
- Плавне обертання брязкалець із чарівною підсвіткою і відтворенням заспокійливої колискової
- Колиска мелодія з плавним обертанням брязкалець
Комплектація:
- Елементи конструкції
- 4 іграшки-брязкальця
Різноманітність деталей мобіля допоможе поліпшити сприйняття кольорів, сенсорно-зорову координацію, образне та творче мислення, а приємні на дотик детальки — дрібну моторику рук.
Характеристики:
- Вік: З народження
- Елементи живлення: Батарейки 4 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 39,5 х 31,5 х 12,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 395 мм |
| Ширина упакування | 125 мм |
| Висота упаковки | 315 мм |
- Ціна: 1 181 ₴

