Набір для створення браслетів із шармами Створи свій браслет 4FUN Game Club

- Немає в наявності
- Код: 30571
374 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уяви, що ти можеш стати творцем власних прикрас! Ігровий набір "Створи свій браслет з шармами" від "4FUN Game Club" - це чудова можливість проявити свою фантазію та змайструвати вишуканий аксесуар для себе та своїх подружок.
Доповнюй базу браслета оригінальними намистинками, комбінуй кольори, вибирай найбільш вдалі поєднання, які підкреслюватимуть твій стиль і передаватиме настрій.
Особливості:
- У наборі представлені 2 металеві основи браслетів
- 3 кольорові шнурки з можливістю регулювати довжину
- 2 набори шармів та підвісок у різних кольорах
- Набір дає можливість комбінувати та змінювати прикраси, доповнюючи їх іншими шармами.
- Розвиває креативне мислення та фантазію, любов до мистецтва та краси, спонукає до самовираження
Характеристики:
- Вік: від 5-ти років
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 15 х 2 х 20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 2 см |
| Висота | 20 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 374 ₴




