Набір динозаврів 6 шт. Вид 1

- Готово до відправки
- Код: 30591
666 ₴
497 ₴
Ігровий набір The world of dinosaur спеціально розроблений для юних палеонтологів, щоб створювати ефектні та неперевершені інсталяції, вивчати стародавні рептилії та гратися з ними в повсякденному дозвіллі, влаштовуючи захопливі рольові сюжети.
Фігурки виготовлені з високоякісного первинного пластику, який на всьому периметрі обладнаний вилитим візерунком у формі ороговілої шкіри. Видно всі складки, які вміло окреслюють анатомічну статуру, даючи дитині змогу використовувати модель як наочний об'єкт із вивчення статури, а також класу, вигляду та типу тварини.
Динозаври також доповнені високоякісним забарвленням, яке зроблене дуже акуратно, створюючи гру світла та тіней.
Морди тварин застигли в різних емоціях, властивих представленим хижакам і травоїдним.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість фігурок у наборі: 6 шт
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 25 х 4 х 43 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Динозавр |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 430 мм |
- Ціна: 497 ₴

