3д-конструктор для дітей Puzzle Creative 288 елементів

- Немає в наявності
- Код: 30570
566 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Процес складання конструктора — цікава та неймовірно захоплива справа.
Побудова об'ємних конструкцій розвиває логічне та просторове мислення, вчить фокусувати увагу на діях, розвиває дрібну моторику та координацію рухів.
Конструювання розкриває творчі здібності дитини, виховує самостійність і старанність.
Ігровий набір "Puzzle Creative" — це оригінальний конструктор, не схожий зі звичними нам моделями. Кольорові деталі з'єднуються між собою за допомогою болтиків і гайок, закручувати які допомагають електричний шурупокрут і викрутка з декількома насадками.
Особливості:
- Дає змогу створювати 3D конструкції
- Усі деталі ігрового набору виготовлені з якісного первинного пластику
- У комплекті представлений шурупокрут і викрутка з декількома насадками
- Шурупокрут працює у двох режимах, включно з реверсом
- Набір доповнений книжечкою з докладною інструкцією
Характеристики:
- Вікт: Від 5-ти років
- Кількість деталей: 288
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 34 х 5,5 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 288 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 566 ₴






