Дитячий іграшковий автомат M416 стріляє орбізами на акумуляторі Чорний

- Немає в наявності
- Код: 30590
890 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий автомат з оригінальним дизайном — те, що потрібно для відтворення захопливих сюжетів! Це зброя, на відміну від справжнього аналога, цілком безпечна для дітей. Замість куль — орбізи та характерні звуки пострілів, що надають грі реалістичність.
Автомат має знімні елементи, тож хлопчикові буде цікаво самостійно збирати та розбирати зброю. До комплекту входить також текстильний ремінець, який допоможе зафіксувати автомат на грудях.
Особливості:
- Іграшковий автомат оригінального дизайну
- Зручні ручки та м'який курок, що не вимагає сильного натискання
- Оптичний приціл із лінзою
- Додаткові звукові ефекти: під час натискання на курок роздаються характерні звуки пострілів
- Знімний глушник, ручка й оптичний приціл
- Виготовлений із первинного пластику, що вирізняється міцністю
- Додаткові ефекти працюють від акумулятора, що входить до комплекту
Комплектація:
- Автомат
- Оптичний приціл
- Ручка
- Акумулятор
- Набір орбізів
- USB-кабель
Характеристики:
- Вік: Від 14-ти років
- Акумулятор 3,7 V
- Діаметр орбізів: 7-8 мм
- Довжина автомата: 88 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 90 х 7,5 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 880 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 900 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 890 ₴

