Машинка позашляховик на радіокеруванні з парогенератором Жовтогарячий

-8%
- Готово до відправки
- Код: 30572
1 164 ₴
1 072 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездоганний дизайн, просте та зрозуміле керування, неперевершений функціонал виводять цю модель на п'єдестал найбажаніших іграшок серед поціновувачів радіокерованих іграшок.
Потужний позашляховик здатний легко долати бездоріжжя завдяки чудовій амортизації й гумовим колесам із протектором. Серед основних "родзинок" машини треба зазначити функцію генерування пари та яскраву підсвітку прожекторів, завдяки яким позашляховик має максимально ефектний вигляд.
Особливості:
- Яскрава підсвітка прожекторів
- Працює від акумуляторної батареї
- Керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Гумові колеса
- Чудова амортизація
- Обладнаний парогенератором
- На пульті керування розташована кнопка, яка активує демонстраційний режим
- Позашляховик має стильний дизайн із контрастними елементами
Комплектація:
- Машина
- Пульт керування
- Акумулятор
- Пляшечка для води
- USB-кабель для підзаряджання
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Масштаб: 1:16
- Акумулятор 3,7V
- Пульт керування 2,4 G
- Елементи живлення пульта: батарейки 2-шт типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір машинки (ДхШхВ): 25 х 15,5 х 11,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 16 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 50 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 115 мм |
- Ціна: 1 072 ₴


