Набір Розкопки Динозаврів Тиранозавр

- Немає в наявності
- Код: 10181
426 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молоді палеонтологи, озбройтесь терпінням і жагою до пошуку скарбів. Набір розкопок Тиранозавра готовий кинути виклик. Чи зможете ви знайти рештки давно загублених істот? А якщо так, то вам вистачить посидючесті зібрати весь скелет і відтворити образ дикого звіра далекої епохи.
Працюйте з інструментами дуже акуратно і повільно, а під час розкопок буде запорошено, а сам процес може затягнутися на кілька днів.
Набір розкопки динозаврів має у своєму арсеналі високоякісний набір спеціальних інструментів:
- кісточка
- молоток
- зубило
- окуляри
Характеристики:
- Країна виробників: Китай
- Упаковка: Коробка
- Колір: Коричневий
- Матеріал: Пластик
- Габарити упаковки: 20 х 6 х 27 см
Комплектація:
- інструменти
- плита зі скелетом
- інструкції
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Палеонтологія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 426 ₴


