М'які кулі для бластерів Blaze storm і Nerf з гумовим наконечником 10 шт.

-12%
- Готово до відправки
- Код: 10184
136 ₴
120 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'які патрони для бластерів Blaze storm і Nerf з гумовим наконечником. Безпека гри дітям гарантована завдяки високоякісному виготовленню. Снаряди оснащені спеціальними наконечниками, які не травмопасні.
Крім того, мінімальна вага снарядів не позбавляє їх можливості вилітати на великі відстані, точно потрапляючи в ціль. Тому відповідальні батьки можуть без страху купити бластер і зробити подарунок для хлопця. Набір із 10 м’яких куль вистачить навіть на двох гравців, з великою кількістю боєприпасів ігри будуть тривалішими і цікавішими!
Крім того, мінімальна вага снарядів не позбавляє їх можливості вилітати на великі відстані, точно потрапляючи в ціль. Тому відповідальні батьки можуть без страху купити бластер і зробити подарунок для хлопця. Набір із 10 м’яких куль вистачить навіть на двох гравців, з великою кількістю боєприпасів ігри будуть тривалішими і цікавішими!
Особливість:
- Безпечний наконечник
Сумісність:
- Сумісні з усіма бластерами Nerf и Blaze Storm: Еліт, Модулус, Н-Страйк, Думландс, Стар Варс, і Зомбі Страйк
Характеристики:
- Країна виробник: Китай
- Пакування: Блістер
- Колір: Синій
- Матеріал: Пластик
- Габарити упаковки: 23 х 16 см
- Розмір патрона: 7,2 x 1,3 см
Комплектація:
- М'які патрони 10 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nerf |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Боеприпасы |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 15 м |
| Стан | Нове |
| Довжина: | 13 мм |
| Довжина паковання | 160 мм |
| Висота паковання | 230 мм |
| Висота | 72.0 |
- Ціна: 120 ₴

