Дитячий Арбалет з лазерним прицілом Arrow Shooting 3 болти з присосками

- Немає в наявності
- Код: 10188
677 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Арбалет - це яскрава, оригінальна і дуже зручна зброя для дітей з 8-ми років.
Дитячий арбалет призначено для активних ігор, які сприяють фізичному розвитку дитини.
Арбалет виготовлений з пластику в реалістичному стилі. Крім нього іграшка комплектується трьома дротиками з присосками та мішенню для безпечної гри.
У конструкції арбалета передбачено лазерний приціл, що виділяє його на тлі схожих моделей.
Іграшка буде розвивати такі позитивні навички, як точність і спритність, тренуватиме координацію.
Особливість:
- Лазерний приціл
Характеристики:
- Країна виробник: Китай
- Пакування: Коробка
- Вік: від 8 років
- Колір: Різні кольори
- Матеріал: Пластик
- Габарити упаковки: 48 х 6 х 33 см
- Габарити арбалета: 41 х 45 х 21 см
Комплектація:
- арбалет
- мішень
- 3 дротика на присосці
- держак для стріл
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Арбалет |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Дротики |
| Колір | Різні кольори |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 210 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 677 ₴





