Снайперська гвинтівка Blaze Storm з м'якими кульками на батарейках

- Немає в наявності
- Код: 10210
1 380 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна гвинтівка Blaze Storm ZC 7090 від виробника Zecong Toys. Вона має високі характеристики стрільби за рахунок роботи батареек, швидкострільності, дальності стрільби.
Довжина гвинтівки 71 см, висота 28 см, ширина 19 см. Ця гвинтівка має ряд особливостей для більш зручної гри: підставка, приціл, кишені для боєприпасів.
Blaze storm ZC 7090 вважається топовою моделлю у своєму класі. Як боєприпаси використовуються безпечні для стрільби м'які кульки зі спіненого пінопласту.
Особливість:
- Швидкострільність
- Дальність стрілянини
- Підставка для стовбура
- Приціл
- Кишені для боєприпасів
- Легко розкладається для транспортування
Характеристики:
- Країна виробник: Китай
- Бренд: Zecong Toys
- Колір: Синій
- Тип боєприпасів: м'які кульки
- Матеріал: ABS пластик
- Матеріал боєприпасів: спіненний пінопласт
- Дальність стрільби: 15-18 м
- Розмір гвинтівки: 71 х 28 х 19 см
- Габарити упаковки: 54 х 12 х 39 см
Комплектація:
- Автомат
- Підставка для стовбура
- Приціл
- Подовжувач ствола
- Підставка для прицілу
- Приклад
- Кармани для боєприпасів
- 12 м’ ягих кульок
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гвинтівка |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'ячики |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 18 м |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 280 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 390 мм |
- Ціна: 1 380 ₴


