Трек Хот Вілс з інерційною машинкою Hot Wheels Мертвая петля

- Немає в наявності
- Код: 10213
539 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гоночний трек Hot Wheels з інерційною машинкою і кільцем "Мертва петля". Інерційна машинка складається з двох частин (для ефективнішого руху). Зібравши трек (інструкція на коробці) і запустивши машинку, вона швидко рвоне вперед, описавши кільце.
Характеристики:
- Пакування: Коробка
- Колір: Різні кольори
- Вага в упаковці: 400 г
- Габарити в упаковці: 82 x 8 x 22 см
- Габарити без пакування: 31 x 9 x 22 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Трек, машинка, наклейки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 220 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 820 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Протяжність дороги | 0.82 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 80 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 539 ₴
