Трансформер Мегатрон Останній Лицар Десептикон Transformers 19 см

- Немає в наявності
- Код: 10216
954 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот трансформер "Мегатрон" лідер Десептиконів з серії фільмів і коміксів "Трансформери". Виконаний із міцного пластику, висока деталізація.
Робот оснащений лазерною гарматою, також у набір входить бойова сокира. За допомогою простих рухів робот трансформується в літак винищувач.
Характеристики:
- Бренд: Jinj Jang
- Упаковка: Коробка
- Колір: Сіро-синій
- Вага в упаковці: 430 г
- Габарити в упаковці: 20 x 8 x 25 см
- Висота робота: 19 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Трансформер, зброя
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Висота | 190 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 954 ₴




