Набір фігурки Роблокс 4 у 1 іграшки Roblox Пірати

- Немає в наявності
- Код: 10228
433 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір міні фігурок, виконаних у стилістиці популярної гри "Роблокс" Пірати Чотири фігурки піратів Роблокса із різними аксесуарами в одному наборі. Розмір фігурок: 7 см.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різнокольоровий
- Вага в упаковці: 280 г
- Габарити в упаковці: 20 x 3 x 25 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: 4 фігурки персонажів зі зброєю та аксесуарами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий персонаж |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 280 г |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 433 ₴
