Трансформер Оптімус Прайм Автобот зі зброєю 16 см

- Немає в наявності
- Код: 10253
433 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ваша дитина бачила фільм "Трансформери", то ця іграшка його точно не залишить байдужою. Легендарний робот-трансформер "Оптімус Прайм" стане кращою іграшкою для Вашого хлопчика. Непохитний командир готується до битви, яка дозволить світу роботів повернути своє лідерство в галактиці. Робот має рухомі деталі корпусу і може трансформуватися у вантажівку.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різні кольори
- Вага в упаковці: 270 г
- Габарити упаковки: 26 x 7,5 x 20 см
- Висота робота: 16 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
- Комплектація: Іграшка, зброя
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Висота | 160 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 433 ₴
