Ігровий набір героїв Аніматроніки П'ять Ночей з Фредді 4 в 1 Five Nights at Freddys Вид 1

- Немає в наявності
- Код: 10259
440 ₴
Знамениті персонажі гучної хорор гри Five Nights at Freddy's (П'ять ночей у Фредді) - стануть оригінальним, а головне дуже доречним подарунком для всіх дітей, які захоплюються комп'ютерними іграми.
Ігровий набір відразу справляє незабутнє враження від зовнішнього вигляду героїв, проте це і є основною особливістю набору.
Аніматроніки виконані з первинної пластмаси, а їхній дизайн поєднує в собі оригінальні моделі тварин і персонажів, які розфарбовані в яскраві контрастні кольори та прикрашені моторошними дизайнерськими елементами.
Five Nights at Freddy’s (П'ять ночей у Фредді) — мультиплатформерна гра в жанрах інді-хорор point-and-click та survival horror, розроблена та випущена в 2014 році геймдизайнером Скоттом Коутоном. Дія гри відбувається в піцерії під назвою «Freddy Fazbear’s Pizza» («Піцерія Фредді Фазбера»), де гравець повинен діяти як охоронець, захищаючись від аніматроників, за допомогою своєчасного закриття електронних дверей.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різні кольори
- Габарити в упаковці: 35 x 6 x 16 см
- Висота фігурки: 11-14 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: 4 герої
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий персонаж |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 140 мм |
| Персонажі | FNAF |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
- Ціна: 440 ₴
