Великий набір фігурки Роблокс 12 в 1 іграшки Roblox

- Немає в наявності
- Код: 10264
570 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір міні фігурок, виконаних у стилістиці популярної гри "Роблокс". Дванадцять фігурок чемпіонів Роблокса із різними аксесуарами в одному наборі. Висота фігурок: 7 см.
Якісні фігурки будуть радувати дитину своєю схожістю і дозволяють втілювати найрізноманітніші сюжети в реальність.
Саме час зібрати свою команду комп'ютерних-героїв та битися з друзями у чесному бою!
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різнокольоровий
- Вага в упаковці: 280 г
- Габарити в упаковці: 28 x 5 x 30 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: 12 фігурок персонажів зі зброєю
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий персонаж |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 280 г |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 570 ₴
