Дитячий ігровий намет Будиночок 75 х 72 х 100 см у сумці

- Немає в наявності
- Код: 10293
558 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожна дитина мріє про свій затишний куточок, де можна сховатися від усіх і пограти з улюбленою іграшкою, почитати книжку або просто посидіти і помріяти про щось. Саме для таких цілей і служить ігровий намет.
Яскравий ігровий намет у формі будиночка із міцної вологозахисної тканини. Поставляється у зручній сумочці на блискавці. Проста в установці та легко складається. Одна сторона намету виконана у вигляді вікна.
Намет можна встановити у себе на подвір'ї, взяти з собою на пляж або грати з нею вдома. Зібраний виріб є легким і невеликим круглим пакетиком і не займе багато місця.
Характеристики:
- Упаковка: Сумочка
- Колір: Різнокольоровий
- Вага в упаковці: 515 г
- Габарити в упаковці: 35 x 35 x 5 см
- Розмір намету - 72 х 72 х 100 см.
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 750 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 558 ₴

