Дитячий ігровий намет Чарівний будиночок Play Smart 92 х 92 х 105 см в сумці

- Немає в наявності
- Код: 10294
641 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складний дитячий будиночок, у вигляді піраміди. Палатку можна використовувати як для ігор у приміщенні, так і на вулиці. Намет зроблено їз вологозахищеної тканини, натягнутої на тонкий сталевий каркас. У наметі є двері і вікна, а також одна стінка намету зроблена з сітківки, щоб всередині було достатньо світло. Розміри намету дозволяють з комфортом розміститися всередині кількох дітей.
Металічний каркас чудово зберігає форму намету. Для ігор на вулиці призначені фіксувати колишки, щоб намет не віднесло вітром, коли в неї всередині нікого немає. Для зберігання намету дуже компактно складається в сумочку.
Характеристики:
- Бренд: Play Smart
- Упаковка: Сумка
- Колір: Різнокольоровий
- Вага в упаковці: 765 г
- Габарити в упаковці: 40 x 6 x 40 см
- Габарити без упаковкия: 92 x 92 x 105 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Тканина
Комплектація:
- Намет
- Кілочки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 920 мм |
| Довжина | 920 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Вага | 0.76 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 641 ₴

