Великий Ігровий набір Трансформер Оптимус з маскою 33 см світлові та звукові ефекти Transformers

- Немає в наявності
- Код: 10297
1 114 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий універсальний ігровий набір складається з - маски трансформера Оптимус Прайм і самого трансформера, здатного перевтілюватися в легендарну вантажівку тягач з однойменного фільму — "Transformers", довжина автомобіля 25 см. Робот і маска мають світлові та звукові ефекти, працює от батареек. Набір доповнюється аксесуарами, якими можна обладнувати трансформера. Цей ігровий набір дає змогу урізноманітнити ігри вашої дитини та захопити її на довгий час.
Особливість:
- Маска має світлові та звукові ефекти
- Трансформер світлові та звукові ефекти
Характеристики:
- Паковання: Коробка
- Цвет: Синій
- Тип ел-тів живлення: Батарейки (AG13)
- Ел-ти живлення в комплекті: Є
- Вага в упаковці: 1510 г
- Габарити в пакованні: 56 x 13 x 38 см
- Висота трансформера: 33 см
- Страна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
Комплектація:
- Трансформер
- Маска
- Зброя
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Висота | 330 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 114 ₴


