Пістолет з мильними бульбашками Bubble Blower Блакитний на батарейках

- Немає в наявності
- Код: 10300
314 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пускати мильні бульбашки стає набагато цікавіше і легше за допомогою спеціального пристрою. Пістолет для видування мильних бульбашок - це пристрій, який викличе захоплення не тільки дітей, але й дорослих. Така іграшка підходить для дітей будь-якого віку.
У комплект входить пляшка з мильним розчином, ємкість для розчину і сама машинка для видування бульбашок.
За допомогою цього пристрою можна видувати велику кількість кульок.
Працює від батарейок.
Характеристики:
- Упаковка: Планшет
- Колір: Блакитний
- Вага в упаковці: 380 г
- Елементи живлення: Батарейки
- Габарити в упаковці: 30 x 23 x 7 см
- Розмір пістолета: 18 х 6 х 12 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
Комплектація:
- Пістолет
- Рідина для мильних бульбашок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 0.38 г |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Пістолет |
- Ціна: 314 ₴

