Конструктор робот трансформер "Deformation Warrior: Blue Beast" 28 см Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 10313
318 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Робот-трансформер "Deformation Warrior: Blue Beast" прекрасний подарунок для шанувальників історій про пригоди роботів. Головна перевага даної іграшки в тому, що вона може без проблем трансформуватися з грізного робота в дуже швидкий автомобіль і назад. Модель з рухомими руками і ногами. Робот оснащений зброєю і бойовим екіпіруванням. Фігурка збираються та розбираються як конструктор. На упаковці зображено інструкцію зі збирання.
Характеристики:
- Країна виробник: Китай
- Колір: Блакитний
- Матеріал: Пластик
- Габарити: 23.5 x 35 x 6 см
- Вага: 200 г
- Вік: від 5 років
- Висота робота: 28см


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 318 ₴




