Машина автокран на радіокеруванні

- Немає в наявності
- Код: 10317
563 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістична модель автокрана виконана в розмірі 1:30.
Спецтехніка вирізняється класичним дизайном з збереженням основних конструкційних особливостей.
Модель зроблена в поєднанні оранжевого і сірого кольорів і оснащена підсвічуванням фар під час руху вперед.
Особливості моделі:
Спецтехніка вирізняється класичним дизайном з збереженням основних конструкційних особливостей.
Модель зроблена в поєднанні оранжевого і сірого кольорів і оснащена підсвічуванням фар під час руху вперед.
Особливості моделі:
- повне керування: вперед, назад, ліворуч, праворуч;
- світло фар;
- платформа з краном крутиться;
- довжина стріли регулюється;
- гумові колеса з протектором.
- Пакування: Коробка
- Колір: Жовтий
- Тип елементів живлення: Акумулятор
- Ел-ти живлення у комплекті: Є
- Вага в упаковці: 510 г
- Габарити в упаковці: 10.5 x 37 x 18 см
- Розмір машинки: 18 х 8 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Машинка
- Пульт
- Акумулятор
- USB підзарядка
Пульт управління працює на двох батареках, типу "АА" - не входять в комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Кран |
| Вікова група | Від 5 років |
| Масштаб моделі | 1:30 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 10 м |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 110 мм |
- Ціна: 563 ₴
