Набір експериментів для дітей "Метео Станція" Fun Game експерименти для дітей

- Немає в наявності
- Код: 10318
312 ₴
З чудовим науковим набором "Метеостанція" від ТМ Fun Game маленькі природознавці зможуть створити власну наукову станцію і вивчати різні природні явища.
Для того щоб обладнати станцію, в набір входять такі прилади: термометр, вимірювач опадів, анемометр, флюгер, компас.
Загалом у наборі разом із додатковими кріпленнями – 20 елементів.
Анемометр служить для вимірювання швидкості вітру.
Флюгер і компас допомагають визначити напрямок вітру.
Вимірювач опадів необхідний для визначення кількості опадів, які випадають.
Термометр визначає температуру повітря навколо нього.
За допомогою станції та звичайної пляшки дитина також може зібрати терраріум для вирощування рослин і спостерігати за такими явищами, як кругообіг води в природі та парниковий ефект.
Пляшка в комплект не входить.
Характеристики:
- Бренд: Fun Game
- Упаковка: Коробка
- Колір: Сірий
- Вага в упаковці: 110 г
- Габарити в упаковці: 17 x 4.5 x 21.5 см
- Габарити без упаковки: 17 x 5 x 22 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
Комплектація:
- Флюгер
- Термометр
- Вимірювач опадів
- Анемометр
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Метеорологічний |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Висота упаковки | 215 мм |
- Ціна: 312 ₴






