Набір експериментів для дітей "Виверження вулкана" Fun Game експерименти для дітей

- Немає в наявності
- Код: 10319
297 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У наборі "Виверження вулкана" від торгової марки Fun Game є все необхідне для безпечних наукових експериментів, які можна запропонувати дитині від 6 років (під наглядом батьків).
Макет діючого вулкана початківець хімік зможе зібрати самостійно, за домашніх обставин, якщо дізнається деякі наукові секрети.
Змішуючи та отримуючи дивовижний результат, дитина надихається своєю роботою і стимулює допитливість.
У набір входить: макет вулкана, хімічні компоненти для досвіду (гідрокарбонат натрію та лимонна кислота), чашка, шприц, ложки для змішування компонентів, захисні окуляри (всього 8 предметів) та інструкція.
Експериментуй разом із професором Фаном та його посіпакою Кіппом!
Характеристики:
- Бренд: Fun Game
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різнокольоровий
- Вага в упаковці: 220 г
- Габарити в упаковці: 16 x 6 x 22 см
- Габарити без пакування: 17 x 6 x 22 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
Комплектація:
- Основа
- Лічильник
- Хімікати (2 види)
- 2 ложки
- Окуляри
- Шприц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Хімія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 297 ₴

