Набір дослідів для дітей "Природний струм" Fun Game експерименти для дітей

- Немає в наявності
- Код: 10322
282 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Науковий набір "Природний струм" від ТМ Fun Game призначений для молодих вчених, які цікавляться фізикою та альтернативними джерелами енергії.
За допомогою набору можна провести кілька цікавих експериментів з електричним струмом, використовуючи екологічно чисті, альтернативні джерела енергії, які нас оточують у побуті: овочі та фрукти, склянка з водою, ґрунт із квіткового горщика.
В комплект входять дроти, цинкові та мідні пластини, пластикові чашки, вежа зі світлодіодною лампою, звуковий чіп, електронні годинники та інші аксесуари для дослідів (всього 20 деталей).
Експериментуй разом із професором Фаном та його посіпакою Кіппом!
Характеристики:
- Бренд: Fun Game
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різнокольровий
- Тип елементів живлення: Немає
- Елементи живлення в комплекті: Ні
- Вага в упаковці: 100 г
- Габарити в упаковці: 22 x 16.5 x 4.5 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
Комплектація:
- 4 пластини з цинку
- 4 пластини з міді
- 4 з'єднувальних проводи
- 2 пластикові чашки, стакан з паперу
- 2 спеціальні ковпаки для пляшок
- вежа зі світлодіодною лампою
- звуковий чіп
- годинник з захисним покриттям
- набір клейких стрічок
- інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Створення пристроїв |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 282 ₴

